В корзині пусто!
Спочатку, що слід знати коли вибираєте шини, перше - це їх розмір, який позначають англійськими літерами d (посадковий діаметр), s (ширина профілю), D (зовнішній діаметр), h (серія) і H (висота профілю). Та існуючі різновиди малюнка протектора: спрямований, асиметричний і ненаправлений. Важливо також розібратися в складових елементах шини, інакше важко буде зрозуміти, про що повідомляє маркування. Основними складовими є боковина, протектор, борт, каркасна частина і шари брекера. Існують діагональні і радіальні покришки, в залежності від того, яка орієнтація у ниток корду, які використовують при виготовленні каркаса. На загальну думку, друга група шин є більш вдалим вибором, оскільки має підвищену жорсткість, мінімальні показники опору коченню і оптимальну стабільність форми плями контакту. Існує поділ на камерні і безкамерні види покришок, а також класифікація по практичному призначенню і особливостям умов використання. У маркуванні шин для зими, літа або будь-якої погоди особливих відмінностей немає (за винятком позначень, який говорять про призначення і допустимому температурному діапазоні), а ось по робочих параметрах вони досить сильно різняться. Виділяють окремо дорожню і універсальну гуму, а також шини підвищеної прохідності..
Вказівник зносостійкості шини (100 - норма, більше 100 - підвищений)
Індекс термостійкості шини (А- високий, B - середній, C - низький)
Максимальне вагове навантаження на шину
Індекс зчеплення на мокрій дорозі (А - високий, B - середній, C - низький)
C Light Truck (LT)
Дана шина у різних виробників має свої позначення, але їх всіх об'єднує те, що шина зі спеціальною гумовою сумішшю, її можна експлуатувати при проколі, порізі або низькому тиску, вони дозволяють продовжити рух при сильному пошкодженні шини, до найближчого шиномонтажу. В середньому, якщо авто не навантажене і без пасажирів, шина витримає від 50 до 150 км шляху. Більше інформації ми підготували в нашій статті "Шини run flat в Україні"
Детальну інформацію о шипованих шинах, і технології установки шипів на покришку можна дізнатися в наступних статтях : "Зимові шиповані шини", "Установка шипів на гуму, інструкція по установці" и "Яка кількість шипів повинна бути в шині"
Омологація - це рекомендація автовиробником певних шин для конкретної марки автомобіля. Це означає, що шина має можливість адаптуватися до технічних особливостей автомобіля і забезпечує максимально можливі характеристики при їзді в даній комплектації. Різні виробники, в основному це шини преміум-класу, наносять на шини зашифроване маркування, що означає, що саме ці шини спеціально розроблені для певних марок автомобілів.
Індекс навантаження визначається цифровим індексом - позначає вагу в кг і максимальне навантаження на колесо. Індекс швидкості шини є буква біля індексу навантаження - і означає максимальну швидкість км / год, яка допустима на цій шині. Більш детальну інформацію можна знайти в нашій статті Грамотний вибір шин з урахуванням індексів навантаження та швидкості
Візуально нова етикетка розбита на три основні групи: