В корзині пусто!
Ціна за 1шт - 697 грн
697
Купуйте автошини в розстрочку до 24 місяців з невеликою щомісячною комісією - 2.9% в місяць від вартості товару.
Безвідсоткова розстрочка на 3 платежу. Для успішного оформлення покупки, Вам потрібна активна карта від ПриватБанк, з доступним кредитним лімітом по сервісу Оплата частинами
Безвідсоткова розстрочка на 3 платежу. Для успішного оформлення покупки, Вам потрібна активна карта від А-Банк, з доступним кредитним лімітом по сервісу Плати частинами
Оформлення можливе при замовленні від 1000грн.Безвідсоткова розстрочка на 4 платежу. Для оформлення покупки вам потрібна карта Monobank з доступним кредитним лімітом по оплаті частинами. У замовленні потрібно вказати номер телефону, прив'язаний до Monobank.
Оформлення можливе при замовленні від 1000грн.Автошини в кредит до 5 місяців з комісією від 3.3% в місяць. Потрібно вказати ІПН і паспорт, а також наявність входу в Приват24 для підписання електронного договору.
Ціна за 1шт - 793 грн
793
Ціна за 1шт - 981 грн
981
Ціна за 1шт - 1 026 грн
1026
Ціна за 1шт - 1 112 грн
1112
Ціна за 1шт - 1 130 грн
1130
Ціна за 1шт - 1 141 грн
1141
Ціна за 1шт - 1 161 грн
1161
Ціна за 1шт - 1 180 грн
1180
Ціна за 1шт - 1 199 грн
1199
Ціна за 1шт - 1 211 грн
1211
Ціна за 1шт - 1 229 грн
1229
Ціна за 1шт - 1 233 грн
1233
Купівля зимових шин - процес відповідальний. Часта зміна погоди, похолодання, відлиги, нерозчищені дороги, туман, ожеледь - всі ці ризики водієві треба передбачити і максимально нівелювати. Перевзуватися в зимові шини необхідно, коли середньодобова температура «за бортом» становить 7 градусів Цельсія і має стійку тенденцію до зниження. Український клімат все частіше підносить нам сюрпризи у вигляді сніжних зим і сильних морозів. І хоча, на відміну від багатьох європейських країн, нас поки не зобов'язують «перевзуватися» законодавчо, турбота про власну безпеку - головна причина придбання сезонних покришок. Причому ми рекомендуємо подбати про це завчасно, щоб до початку сезону бути повністю готовим.
Відмінність зимових шин від літніх полягає не тільки в малюнку протектора, як багато хто вважає. Склад гумової суміші, розроблений таким чином, щоб в холодну пору року гума не дубіла - важлива складова безпеки водія, пасажирів та інших учасників руху. Яка зимова гума краще для вашого автомобіля.Тут все залежить від стану і типу доріг, по яких ви пересуваєтеся найчастіше. Шипована зимова гума - для зледенілих і занесених снігом трас. Фрикційна - для міського циклу і доріг загального користування, які підтримуються дорожніми службами. Але це в ідеалі. Перевзуватися необхідно, коли температура «за бортом» знижується до 7 градусів Цельсія. Літні жорсткі шини в цих умовах стають аварійно-небезпечними.
Шипована гума - вибір для тих, хто живе в суворому кліматі або пересувається взимку по ожеледі і снігу. Тут шипи не мають конкурентів за показниками керованості, розгону і гальмування. На асфальті шипи шумлять і комфортною таку їзду не назвеш. Шипована гума буває з круглими або багатокутними шипами. Ідеальне рішення для руху по обледенілій дорозі і снігу. Важлива рада: щоб шипована гума служила довше, першу 1000 км рекомендується від'їздити на швидкості, що не перевищує 90 км / год. Без різкого старту і гальмування. Шипи «притруться» і ризик їх випадання знизиться. Взагалі, виробники не рекомендують без необхідності екстрено гальмувати або рушати з місця з пробуксовкою, якщо ви використовуєте шиповані покришки.
Фрикційні шини або «липучки» ділять на європейський і скандинавський типи.
Переваги нешипованной гуми:
Вибір малюнка зимового протектора повинен враховувати умови експлуатації автомобіля. Якщо ви живете за межами мегаполісу - чим малюнок протектора агресивніше, тим простіше вам буде долати снігові замети і навіть замети. Міським жителям, де комунальні служби працюють, можна вибрати модель з меншим протектором.
Любителям швидкісної їзди взимку можна порадити спеціальні швидкісні шини, з направленим малюнком і дещо заниженою (6-7мм) висотою протектора. Такі покришки розраховані на рух по швидкісних розчищених трасах, яких, на жаль, поки ще дуже мало в нашій країні.
Що стосується ширини, то чим ширше покришка, чим більше пляма контакту колеса і дороги. Але занадто широкі шини ризикують загрузнути в заметі, навіть нешкідливе на перший погляд.
Потужні автомобілі з підвищеною прохідністю також вимагають зміни гуми по сезону. Помиляються власники таких автомобілів, які вважають що позашляховик впорається з будь-якою погодою. Він позашляховик, а не всепогоднік, тому вибір зимових шин все так же грунтується на особливостях клімату в вашому регіоні, стан доріг і особливостей експлуатації автомобіля.
Особливості зимової гуми для позашляховика:
Збалансований вибір гуми дозволяє збільшити маневреність, прохідність в складних погодних та дорожніх умовах. Щоб автомобіль поводився бездоганно, ми настійно рекомендуємо міняти всі чотири шини на зимові, причому високий профіль краще. Також при виборі шин для позашляховика не варто нехтувати рекомендованим виробником індексом вантажопідйомності: сам по собі автомобіль великий і важкий, якщо поставити шини з меншою, ніж необхідно вантажопідйомністю, шини можуть руйнуватися.
Грамотний консультант інтернет-магазину шин і дисків SHINA.UA. задавши кілька уточнюючих питань, підбере вам оптимальний варіант зимових покришок.