Шановні покупці, у зв'язку з нестабільною роботою електромереж, мобільні номера можуть бути тимчасово недоступні. Прохання залишати замовлення через кошик або телефонувати за безкоштовним номером: 0-800-331-375

Шинний калькулятор

Поточний розмір шини Розмір шини на заміну
Зовнішні розміри шини Старий Новий Зміни
Ширина протектора (A), мм
Зовнішний диаметр автошини (D), мм
Посадковий розмір шини (R), дюйм
Зміна дорожнього просвіту, мм
Показання спідомента автомобіля, км/год
Реальна швидкість автомобіля, км/год
Погрішність в показаннях спідометра, %
Рекомендовані розміри колісних дисків, дюйм Х

Для правильного підбору допустимого розміру шин для вашого автомобіля, ми рекомендуємо використовувати підбір шин "ПО АВТО" на головній сторінці сайту. Таким чином система підбере всі допустимі розміри шин саме під ваш автомобіль, його марку, рік і об'єм двигуна. Ми не рекомендуємо встановлювати шини, котори не підходять за розміром, навіть якщо візуально Вам здається "буде нормально". На поворотах при високій швидкості шина може "терти" колісну арку і створювати аварійну ситуацію.

Навіщо потрібен шинний калькулятор?

Шини, якими укомплектован ваш автомобіль з заводу, рано чи пізно зносяться. У пошуку нових шин за типорозміру, рекомендованому виробником, ви неминуче зіткнетеся з рекламою нових покришок, які будуть випущені на той час. Спокусившись небаченими характеристиками нового товару ви, природно, забажаєте придбати новинку. І добре, якщо вона випускається в вашому типорозмірі, а якщо ні?
Досвідчені автомобілісти за рахунок зміни розміру шин і дисків коригують розмір дорожнього просвіту, рівень зчеплення з дорожнім покриттям і інші характеристики.
Щоб в першу чергу не нашкодити - ми рекомендуємо шинний калькулятор. Це спеціальна програма, яка підбирає варіанти типорозмірів, відповідних вашому автомобілю. Для підбору досить ввести ваш «рідний» типорозмір, рекомендований виробником і праворуч у віконці ви побачите, які покришки можна встановлювати без втручання в конструкцію автомобіля, без шкоди безпеці і ефективності.

Візуальний шинний калькулятор необхідний:

  • для вибору лінійних розмірів шин і дисків, максимально відповідних вашому автомобілю;
  • для розуміння, яким чином зміниться кліренс;
  • для коректної роботи спідометра (зміни розмірів шин “не заводський" рекомендації, несуть порушення в роботі спідометра і витрати палива).

Наслідки вибору шин «на око»

Треба розуміти, що оптимальні розміри - це ті, які запроектовані спочатку. Незначна зміна типорозмірів не критично, проте будь-яке збільшення радіусу колеса тягне за собою зменшення висоти профілю покришки і, як наслідок, велике навантаження на підвіску. Жорсткість ходу автомобіля - найменш шкідливе, що ви отримаєте в цьому випадку. Якщо вибирати покришки «на око» - цілком реально пошкодити конструкцію.
Саме тому шинний калькулятор - невід'ємна частина процесу покупки нових шин. Вони - зовсім не дешеве задоволення, купуються, як правило, не на один сезон. Витративши кілька секунд на розрахунок, ви можете бути впевнені, що зміна покришок не відіб'ється на вашій безпеці та комфорті, і пройде без наслідків для автомобіля.
Шинний калькулятор на сайті інтернет-магазину шин і дисків shina.ua допоможе підібрати оптимальні шини та диски. Далі ви перейдете в зручний каталог, де є максимально повна інформація про обрані вами моделі. Консультанти оформлять замовлення і вже через пару днів ви отримаєте свої нові покришки в регіоні проживання.